It´s my life 9.

22. června 2007 v 20:33 | coolwewe:) |  ::FF-It´s my life::
.....nás objevil David Jost. Náš manažer. Řekl nám, že už dlouho neviděl boyband jako jsme my.
Samo, že jsme mu nechtěli věřit. Dyť na světe je tolik boybandů. Tak proč my? Asi to bylo naším charisma.. Postupně jsme hrávali pořád víc a ve větších klubech. Společně jsme vydali první album. To ještě bylo za času Devilish.. Pak následoval druhý. Schrei! Písničky byli všechny německé. A náš první klip Durch den monsun, to bylo fakt něco... Nikdy jsme neviděli tolik kamer, fotoaparátu a stajlistů. My, Bill a já, nejsme venkouši. Co znamená, že jsme radši uvnitř jako venku. A teď si představte že točíte klip někde na poli. No díky. Nejhůř jsem přece skončil já... Víte co mi udělali??? Oni mě normálně nutili stát v ty studený vodě a ještě k tomu předstírat že hraji na kytaru ! a S rozpuštěnýma dredama! To bylo strašný.. I teď mám z toho traumu .
Ale pak to schytal taky Gustav.. V našem druhém klipu Schrei, ho fanynky poflusali.. chudáááček xDxD ještě teď se tomu směju..
Společně s tímhle klipem jsme rozjeli turné.. Po Německu... mělo to ohromný úspěch!!! To nikdo nečekal! Hned to samo že zveřejnili v časopisech... a už to bylo... Lidi o nás četli, zajímali se o nás.. Pak začali vytvářet různý stránky, blogy o nás... Hned na ohlas lidu, jsme vydali další klip. Rette mich. teď pro změnu trpěl chudák Georg xD Myslím že Bill taky xD Víte .. on měl nějaký problémy a musel natáčet... a Když Bill zpíval Rette miiiiiiich, tak se Georg najednou zastavil a řek, Lidi já musím čůrat. Bill nechápal vo co jde a Gustav pořád hrál xD David začal Georgovi nadávat a já se mohl počůrat smíchy xD pak jsme to ještě 3krát museli natáčet odznova xD V tomhle období jsi Bill změnil image.. Víte proč? Začal mu mutovat hlas a my nemohli hrát nic nové, protože s jeho zpěvem to bylo vážně strašný xD sory Bille. xD A tehdy se začali Open air festy.. Jenomže jednoho dne byl strašlivý déšť. A chudáček Bill zmoknul xD tak jako my ostatní taky ale jeho lesk na vlasy to nevydržel xD Kdyby jste ho viděli, byl jako zmoklé kuře. xD(bylo to ještě horší než tehdy já na loďce xD)
Si představte že fannynky když ho tahle viděli, se do něj bouchli ještě víc xD Tak se rozhodl si ho tak nechat... Jenom to už fakt měl ulízaný tak to ,,trošička" natupíroval... no a víte jak to teď vypadá že jo ?

On to trocha přehání, ale jeto jeho věc.. Já jsem cool a to je podstatný že jo ? =P Ale zpátky ke klipům. Myslíte si , že Bill nemusel nic vytrpět? Haha, tak to ne. Když jsme točili Der letze tag, byli jsme na střeše starého kina, (mimochodem ujetý nápad našeho milého Georga.) Bill se 3krát pozvracel a jednou taky na mě.. No fuj.. Pže on nesnáší výšky...
Tak.. a už jsem se dostal zase zpátky k tomu kde jsem své povídaní začal. Lidi o nás vymýšlej příběhy, Fan fiction, nebo tak nějak se to jmenuje.. A strašlivý hlouposti xD Ale vůbec netuší jako to doopravdy je.. chcete to vědět? já myslím že to stojí za to. S Billem se rádi smějeme ale taky vadíme xD No ale uznejte, to co lidi vymýšlej jsou naprostý hlouposti... A ještě k tomu takovéhle věci xDxD
... ,, HEJ TOME! "křičí Bill. ,, Jo už jdu ! " rozběhnu se dolu po schodech přímo do jídelny.......
PP
Coolwewe:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama